Oferta NetTrans 3c-link SFP DAC 100M 1G 10G LX SX SR LR

Poznańska Street 115
20-731 Lublin, Poland
E-mail: info@nettrans.pl
Phone: +48 577 677 288
Distribution, services, production of telecommunications, teleinformation and fiber optic solutions

Biorąc pod uwagę ciągły rozwój oferty oraz potrzeby wynikające z rynku, nasza firma dołączyła do swojego szerokiego portfolio pasywne elementy dystrybucji światłowodowej. Korzystając ze wsparcia znanego i cenionego dostawcy dalekowschodniego FtthHOME.com, w naszej ofercie znalazły miejsce szafki i mufy splitter-ów PLC, szafki i mufy do łączenia różnych trakcji światłowodowych, przełącznice światłowodowe ODF a także elementy systemów FTTH. Wszystkie części z tego zakresu oferty proponowane są w wykonaniu do zastosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W celu zapoznania się z obszarem techniki ODF zapraszam do działu Oferta zakładka PLC/ODF/FDB/ODB


Niedawno nasza oferta wzbogaciła się o nową serię przełączników przemysłowych 100M i 1000M flagowego dostawcy FtthHOME.com. Urządzenia występują w różnej kombinacji złącz optycznych oraz elektrycznych. Mamy dostępne wersje ze złączami na moduły SFP oraz z wbudowanymi modułami ze złączami optycznymi SC/ST/FC. Dodatkowo w zależności od wykonania występują wersje przełączników bez oraz z PoE i PoE+. Poza podstawowymi funkcjami transmisyjnymi przełączniki mogą wspierać zarządzanie poprzez interfejs www i CLI oraz pracę w topologii pierścienia zgodnego z protokołem ERPS. Urządzenia zdolne są do pracy w ekstremalnych warunkach klimatycznych w granicach temperatur -40..+75C. Zasilanie przełączników realizowane jest poprzez redundantny zasilacz o zakresie pracy napięcia wejściowego 12-48V DC.


W ostatnim czasie do naszej oferty zostało wdrożone nowe rozwiązanie należące do pasywnej techniki CWDM. Multiplekser ten charakteryzuje się bardzo niskimi stratami wtrąceniowymi IL na poziomie mniejszym od 3,5dBm dla 16 kanałów CWDM. To nowatorskie rozwiązanie daje oszczędność budżetu mocy o ok 1,5dBm, co pozwala wydłużyć dystans transmisji światłowodowej kanałów z pasma 1270-1610nm. Oprócz tego multiplekser dysponuje wysoką izolacją międzykanałową i odpornością na wpływ zewnętrznych warunków atmosferycznych oraz szerokim pasmem. Wyrób może występować w obudowach standardowych ABS oraz 1U 19".


Pragniemy zaprezentować nowe rozwiązanie z dziedziny bezprzewodowej transmisji Etherenet. WR1200 dostarcza nowoczesną generację standardu WiFi zgodnego z zaleceniem 802.11ac który jest o 3 razy szybszy od dotychczasowego standardu N. Access point pracuje ze zróżnicowanymi prędkościami które w paśmie 2,4GHz wynoszą ponad 300Mb/s a w paśmie 5GHz ponad 867Mb/s. WR1200 jest idealnym rozwiązaniem dla transmisji HD video streaming, gier on-line oraz innych aplikacji wymagający obszernego dostępu do dużych prędkości.
W celu zapoznania się bliżej z urządzeniem zachęcam do kontaktu a naszym działem handlowym